Projekty

2 Luty, 2021

Dla pracowni stolarskiej „Wood and Style” w Płocku stworzyliśmy stronę internetową, która w najbliższej przyszłości zostanie rozbudowana także o sklep e-commerce.

1 Październik, 2020

Prosta aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, w celu ułatwienia przedsiębiorcom i klientom negocjację umowy sprzedaży towaru lub usługi. Aplikacja pomaga zrozumieć oczywiste zależności pomiędzy ceną towaru lub usługi, a szybkością realizacji i końcowym poziomem jakości. Aplikacja zostanie w najbliższej przyszłości upubliczniona w serwisie Google Play.

1 Sierpień, 2020

Nowa wersja aplikacji elektronicznej karty pacjenta i ewidencji wizyt dla lokalnego Centrum Optyczno – Okulistycznego. Aplikacja internetowa posiada bazę danych w chmurze, dodatkowo oferuje więcej funkcjonalności niż jej pierwsza wersja.
Projekt jest obecnie w fazie implementacji i w najbliższej przyszłości zostanie przekazany do testów.

Gdy aplikacja będzie gotowa, zostanie wydana na rynek komercyjny.

1 Marzec, 2019

Członek zespołu deweloperskiego odpowiedzialnego za dostarczanie dla Narodowego Centrum Nauki w Krakowie oprogramowania służącego pozyskiwaniu środków finansowych przez świat nauki w celu realizacji projektów i badań.

1 Marzec, 2019

Dla fundacji „Potrzebującym” stworzyliśmy stronę internetową, na której są przedstawione działania fundacji w zakresie jej celów statutowych.

1 Sierpień, 2018

Odpowiedzialność za pełne wdrożenie i przetestowanie na serwerach klienta aplikacji internetowej opartej na searchu i silnikach wyszukiwania podpiętej do intranetu klienta.

1 Marzec, 2018

Aplikacja internetowa oparta na searchu i silnikach wyszukiwania podpięta pod aplikację e-commerce klienta.

1 Maj, 2017

Aplikacja internetowa oparta na searchu i silnikach wyszukiwania podpięta pod aplikację e-commerce klienta.

1 Marzec, 2017

Dla agencji leasingowej SG Finanse stworzyliśmy stronę internetową, która przedstawia pełną ofertę usług agencji, a także dane adresowe i kontaktowe do agencji

1 Luty, 2017

Pierwsza wersja aplikacji elektronicznej karty pacjenta i ewidencji wizyt w pełni zaimplementowanej, przetestowanej i komercyjnie wdrożonej w Centrum Optyczno – Okulistycznym.

1 Październik, 2016

Aplikacja mobilna na system operacyjny Android, ułatwiająca pracownikom fabryki spodni w Płocku przeliczać efektywność pracy i procent wykonanej ustalonej normy.

pl_PLPolski